Czas na aktywność, czas na
#BeActive

10 sierpnia 2016

Bródka dołączył do grona ambasadorów!Miło nam poinformować, że akcję Europejskiego Tygodnia Sportu wsparł także swoim autorytetem mistrz olimpijski i drużynowy brązowy medalista z Soczi Zbigniew Bródka. 

Sport jest dla mnie całym życiem, od kiedy pamiętam chciałem być znakomitym sportowcem i zdobyć medal olimpijski. Upartość w dążeniu do celu doprowadziły mnie do tego najcenniejszego krążka. Wszystko dzięki temu, że miałem pasje i mocno wierzyłem w swój sukces, mimo wielu trudności nie poddałem się i szedłem do przodu. Osiągnięcie tego sukcesu nie byłoby możliwe gdyby nie moja rodzina i najbliżsi. Moją drugą pasją jest służba w państwowej straży pożarnej to więcej niż praca to satysfakcja niesienia pomocy. Życzę Wam abyście przez sport realizowali swoje. – powiedział mistrz.

To kolejne tak znakomite nazwisko wśród naszych ambasadorów. Warto podkreślić w tym miejscu, że do akcji włączyli się: Marcin Gortat, Zofia Klepacka, Justyna Kozdryk, Maciej Lepiato, Oktawia Nowacka, Jerzy Janowicz, Marta Domachowska, Artur Siódmiak i Czesław Lang.

Europejski Tydzień Sportu powstał z myślą o wszystkich.
Zachęcamy do zaangażowania się  i spędzenia wrześniowego tygodnia aktywnie. #beactiveEuropejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +