Czas na aktywność, czas na
#BeActive

10 sierpnia 2016

Europejski Tydzień Sportu rozpoczyna się dokładnie za miesiąc.Biegi uliczne, rajdy rowerowe, turnieje, pikniki rodzinne, maratony fitness – te i wiele innych wydarzeń  będą zachęcać do aktywności w dniach 10-17.09.2016. To wszystko w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce.

Europejski Tydzień Sportu cieszy się w tym roku bardzo duża popularnością. Do Ministerstwa Sportu i Turystyki zgłaszają się organizatorzy imprez z całego kraju. W tej chwili jest to już kilkaset wydarzeń, ale liczymy, że będzie ich znacznie więcej.

Chcąc wyróżnić i nagrodzić tych z Państwa, którzy jako pierwsi wypełnili formularz, na stronie etspolska.pl opublikujemy listę stu partnerów, którzy już niebawem otrzymają zestawy materiałów promocyjnych!

W związku z bardzo pozytywnym odzewem z Państwa strony i chęcią aktywnego włączenia się w tegoroczne obchody ETS w Polsce, przewidujemy dodatkową pulę gadżetów i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

Informujemy również, że wszystkie zarejestrowane wydarzenia będą mogły wziąć udział w konkursie fotograficznym. Szczegółowy regulamin konkursu wkrótce na stronie etspolska.pl/.

 Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +