Czas na aktywność, czas na
#BeActive

10 sierpnia 2016

Pierwsza SETKA!



Lista 100 wydarzeń, których organizatorzy otrzymają zestawy materiałów promocyjnych Europejskiego Tygodnia Sportu.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia i gratulujemy organizatorom, którzy zarejestrowali swoje wydarzenia jako pierwsi!

W związku z bardzo pozytywnym odzewem z Państwa strony i chęcią aktywnego włączenia się w tegoroczne obchody ETS w Polsce, przewidujemy dodatkową pulę gadżetów i zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

instytucja miejscowość nazwa początek koniec
1 Szkoła Podstawowa w Cynkowie Cynków Aktywny Cynków 2016-09-10 2016-09-17
2 Co robić razem? – Namysłów Namysłów Rodzinny Rajd Rowerowy 2016-09-10 2016-09-10
3 Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie Suchedniów Międzynarodowy Turniej Badmintona „Puchar Gór Świętokrzyskich” 2016-09-15 2016-09-18
4 UKS Talent Zapolice Mistrzostwa Gminy w dwójkach siatkarskich 2016-09-12 2016-09-16
5 Zespół Szkół w Czermnej Czermna Sportowy Tydzień w Gminie Szerzyny 2016-09-10 2016-09-17
6 Ludowy Zespół Sportowy Macierz w Lipnicy Murowanej Lipnica Murowana Rodzinne zawody sportowe 2016-09-11 2016-09-11
7 Orlik Sierakowice Sierakowice Turniej dzieci w piłkę nożną 2016-09-10 2016-09-12
8 Uczniowski Klub Sportowy Trefl Gdynia Gdynia Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek 2016-09-10 2016-09-10
9 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie Stąporków IV Stąporkowski Maraton Fitness 2016-09-16 2016-09-16
10 Publiczne Gimnazjum im św. Jana Pawła II Janów Podlaski Ruch to zdrowie 2016-09-10 2016-09-17
11 Animator Sportu Orlik Wielka Łąka Kowalewo Pomorskie Turniej Piłki Nożnej Orlik CUP 2016-09-16 2016-09-16
12 Animator Zabrze Siatkówka 2016-09-15 2016-09-15
13 Gmina Bełchatów Bełchatów Sportowo na Orliku 2016-09-13 2016-09-13
14 Urząd Gminy Chełm, Biuro Promocji Gminy Chełm Pokrówka Sportowo w gminie Chełm 2016-09-10 2016-09-17
15 Uczniowski Klub Sportowy Wiązownica Turniej piłki nożnej dla rocznika 2007 w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2016-09-10 2016-09-10
16 Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Szczecin Gimnazjalisto (z)orientuj się! I Nadbałtyckie Drużynowe Zawody w Biegu na Orientację 2016-09-17 2016-09-17
17 UKS Zduńska Wola Nocny Turniej Piłki Siatkowej 2016-09-16 2016-09-16
18 Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Barcin Gminny Test Coopera w Szkołach 2016-09-10 2016-09-17
19 Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno Zawody we wspinaczce sportowej dla dzieci i młodzieży. 2016-09-17 2016-09-17
20 Urzad Gminy Czeremcha Igrzyska Rodzinne 2016-09-17 2016-09-17
21 ORLIK W RYCZYWOLE RYCZYWÓŁ EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU NA ORLIKU W RYCZYWOLE 2016-09-10 2016-09-17
22 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach Skierniewice Sportowy piknik rozinny 2016-09-14 2016-09-14
23 Orlik Łapanów Łapanów II rodzinna sztafeta im. Kamili Skolimowskiej 2016-09-17 2016-09-17
24 Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalno-Edukacyjne „Kalokagatia” Rzeszów Piknik Sportowy 2016-09-10 2016-09-16
25 animator Łęczna Mecz piłkarski 2016-09-16 2016-09-16
26 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski Aleksandrów Kujawski Otwarty Turniej Piłki Nożnej 2016-09-17 2016-09-17
27 Animator Orlika Kutno Ultimate Frisbee 2016-09-17 2016-09-17
28 ANIMATOR Zabrze Mecze piłkarskie 2016-09-10 2016-09-11
29 Zduńskowolski Szkolny Związek Sportowy Zduńska Wola Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego w biegach przełajowych 2016-09-16 2016-09-16
30 Augustowskie Centrum Edukacyjne Augustów Turniej Piłki Nożnej-chłopców Turniej Koszykówki -dziewcząt z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu 2016-09-16 2016-09-16
31 UKS CHAMPION CZARNE Czarne Bieg masowy 2016-09-10 2016-09-10
32 UKS GROM Tychy Tychy Rodzina przy piłce 2016-09-11 2016-09-11
33 STOWARZYSZENIE INTEGRACYJNO-SPORTOWE Stawiski VI MIEDZYNARODOWY TURNIEJ OLDBOJÓW W PIŁCE NOŻNEJ STAWISKI 2016 2016-09-17 2016-09-17
34 Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Barcin Turniej Piłki Nożnej Środowiskowych Domów Samopomocy 2016-09-16 2016-09-16
35 KS LIVE Bielsko-Biała Inline Alpine 2016-09-10 2016-09-10
36 MGUKS Pogoń Zduńska Wola Zduńska Wola Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2005 2016-09-17 2016-09-17
37 Uczniowski klub Sportowy Medyka SPORT – ZDROWIE DLA KAŻDEGO 2016-09-12 2016-09-17
38 Stowarzyszenie wspierania aktywności fizycznej społeczności Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Turku Turek Ustanowienie rekordu miasta Turku w „ Aerobiku grupowym „ 2016-09-16 2016-09-16
39 Krasnostawski Klub Sportowy Kinga Krasnystaw Krasnystaw Gram z tatą …gram z mamą – od zabawy do sukcesu 2016-09-12 2016-09-17
40 Szkoła Podstawowa Leonardo Wrocław Leonardo CUP 2016-09-14 2016-09-14
41 Klub Sportowy BIEGI Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki 2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Biegach Ulicznych. 2016-09-11 2016-09-11
42 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie Waśniów Nordic Walking dla seniorów 2016-09-12 2016-09-12
43 LKS Ciężkowianka Jaworzno XVIII Memoriał Jana Ciołczyka 2016-09-10 2016-09-11
44 Miejsko-Ludowy Klub Sportowy Dąbrowa Tarnowska Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie 2016-09-09 2016-09-11
45 TUKS Roztocze Tomaszów Lubelski Tomaszów Lubelski Puchar Roztocza’2016 – Europejski Tydzień Sportu – 2016 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY WROTKARSKIE DZIECI Mityng Roller Speed Skate dla kategorii junior, senior i senior amator 2016-09-10 2016-09-11
46 Urząd Miejski w Szubinie Szubin Turniej Koszykówki Kobiet o Puchar Burmistrza Szubina 2016-09-11 2016-09-11
47 Zespół Szkół w Nurze Nur Łączy nas sport 2016-09-10 2016-09-15
48 M-GLKS Wicher Dobra Dobra Turniej Piłki Nożnej Dzieci 2006 i młodsi 2016-09-17 2016-09-17
49 animator na Orliku Miłosław Lato na sportowo- impreza rekceacyjna dla rodzin 2016-09-10 2016-09-10
50 Klub Sportowy Kościelec Chrzanów X Górski Maraton na Orientację 2016-09-10 2016-09-11
51 Uczniowski Klub Sportowy Przykona Wielkopolski Turniej Unihokeja 2016-09-17 2016-09-17
52 UKS Źródełko Katowice Katowice Siatkarski Rodzinny Piknik imienia Jacka Smorzewskiego 2016-09-10 2016-09-10
53 Klub Sportowy Rekiny Osielsko Bydgoszcz Aquathlon Osielsko 2016-09-11 2016-09-11
54 Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu NIEBYLEC Marsz Nordic Walking 2016-09-10 2016-09-10
55 Animator boisko orlik Włocławek Europejski Tydzień Sportu na orliku przy ZS nr4 2016-09-10 2016-09-17
56 GKM Grudziądz S.A. Grudziądz Bieg GKM Łączy Pokolenia 2016-09-17 2016-09-17
57 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu Bytom Wyścigi Rowerowe 2016 2016-09-10 2016-09-10
58 Miejsko-Ludowy Klub Sportowy Dąbrowa Tarnowska Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny 2016-09-17 2016-09-17
59 Gmina Przecław Przecław Olimiada Sportowa Gminy Przecław 2016-09-17 2016-09-17
60 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie Waśniów Mini turniej piłki nożnej dla dzieci 2016-09-14 2016-09-14
61 MKS Korab Puck Puck Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów i Kadetów Korab Cup 2016 2016-09-15 2016-09-18
62 MOSiR w BUKOWNIE BUKOWNO XIV RODZINNY RAJD ROWEROWY 2016-09-11 2016-09-11
63 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Trening INSANITY 2016-09-12 2016-09-12
64 Gminny Ośrodek Kultury Barciany Barciany Turniej Piłki Nożnej 2016-09-15 2016-09-16
65 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie Waśniów Aerobic z elementami tańca dla dzieci i mam 2016-09-16 2016-09-16
66 GOKSiR Łambinowice Łambinowice Dzień zapomnianych zabaw podwórkowych 2016-09-16 2016-09-16
67 Animator Orlika Mirostowice Dolne Turniej tenisa ziemnego par mieszanych 2016-09-17 2016-09-17
68 Miłosław Biega&MLKS Orlik Miłosław&Miłosławskie Towarzystwo Cyklistów Miłosław Miłosław Biega z Europejskim Tygodniem Sportu 2016-09-17 2016-09-17
69 Zespół Szkół w Somoninie Somonino Biegam, skaczę, rzucam – lekkoatletyka dla każdego. 2016-09-13 2016-09-15
70 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski Aleksandrów Kujawski Otwarty Turniej Piłki Nożnej 2016-09-10 2016-09-10
71 GMINA OLSZANICA – LKS OLSZANICA Olszanica Międzyszkolny Turniej Szachowy i Piłki Nożnej 2016-09-15 2016-09-15
72 Spółdzielnia Mieszkaniowa „SM Podzamcze” Wałbrzych Turniej Piłki Nożnej Dolnośląskich Spółdzielni Mieszkaniowych 2016-09-17 2016-09-17
73 URZĄD GMINY W TELATYNIE TELATYN INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY ŻYJ ZDROWO I SPORTOWO 2016-09-10 2016-09-10
74 Orlik Poznań Europejski Tydzień Sportu 2016-09-17 2016-09-17
75 Boisko Orlik2012 Gdynia Turniej piłki nożnej 2016-09-10 2016-09-11
76 SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY I SPORTU W STRAWCZYNIE Strawczyn Puchar Orlika 2016-09-12 2016-09-19
77 SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO CHOJNA DZIEŃ BEZ SAMOCHODU , ZABAWA TERENOWA PIĘDZIEŚIĄTKA 2016-09-16 2016-09-16
78 MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KIELCACH KIELCE V Rodzinny Rajd Pieszy „Kielce znane i nieznane” 2016-09-17 2016-09-17
79 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim Radzyń Podlaski II Maraton Zumby 2016-09-17 2016-09-17
80 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Fun & Jump – trening na trampolinach 2016-09-13 2016-09-13
81 Ośrodek sportu i rekreacji Solec Kujawski Mini turniej piłki nożnej. 2016-09-17 2016-09-17
82 Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej Chojnice Ruch i taniec wprowadź w życie, będziesz czuł się znakomicie 2016-09-12 2016-09-15
83 WOSiR Szelment sp. z o.o. Szelment 15-17.09.16r. – Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej 2016r. 2016-09-15 2016-09-17
84 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim Radzyń Podlaski Nocny Turniej Piłki Nożnej Orlik Open 2016 2016-09-16 2016-09-16
85 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim Radzyń Podlaski Turniej Koszykówki Ulicznej Streetball Radzyń 2016 2016-09-10 2016-09-10
86 Orlik – Narol Narol Turniej sportowy 2016-09-11 2016-09-11
87 Orlik Niwiska Hucina Pożegnanie wakacji na sportowo! 2016-09-16 2016-09-16
88 Zespół Szkół Ekonomicznych i III LO Chełm SPORTOWY WEEKEND Z ORLIKIEM 2016-09-16 2016-09-17
89 Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Związek Ognisk Piła Meetingi Lekkoatletyczne dla dzieci 2016-09-15 2016-09-15
90 Urząd Gminy Słupia Słupia Międzypokoleniowy rajd rowerowy 2016-09-11 2016-09-11
91 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Trening lekkoatletyczny ze szkółka sportową OSiR 2016-09-14 2016-09-14
92 Szkoła Podstawowa im. Unicef w Imbramowicach Imbramowice Szkolne Igrzyska Sportowe 2016-09-14 2016-09-16
93 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie Halinów Wieczorny konkurs skoku wzwyż 2016-09-16 2016-09-16
94 Urząd Gminy w Tymbarku Tymbark Tymbark na sportowo 2016-09-10 2016-09-17
95 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górnych Grądach Pyzdry Szkolny Tydzień Sportu 2016-09-12 2016-09-16
96 Dwa Brzegi Samorzadowa Sp. z o.o. Przecław Olimpiada Sportowa 2016-09-16 2016-09-16
97 Orlik Świdnik Konkurs wsadów i rzutów za trzy punkty. 2016-09-11 2016-09-11
98 WOSiR Szelment sp. z o.o. Szelment Popołudniowa Szkółka Narciarstwa Wodnego – darmowa nauka pływania na nartach i wakeboard’zie dla dzieci i młodzieży. 2016-09-12 2016-09-15
99 Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu Bytom Olimpiada lekkoatletyczna 2016-09-12 2016-09-17
100 Stowarzyszenie Aktywni w Trójmieście Gdańsk Ultramaraton Kaszubska Poniewierka 2016-09-17 2016-09-17

 



Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +