Czas na aktywność, czas na
#BeActive

19 lipca 2017

Pierwsze 150 zgłoszeń już za nami!



Mamy przyjemność ogłosić, że znamy już  pierwszych 150 organizatorów wydarzeń sportowych, które odbędą się podczas Europejskiego Tygodnia Sportu od 23 do 30 września br.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia i gratulujemy organizatorom, którzy zarejestrowali swoje wydarzenia jako pierwsi!

Jednocześnie zachęcamy osoby, które jeszcze nie zarejestrowały swoich wydarzeń sportowych, by nie zwlekały z tym do ostatniej chwili i włączyły się do promowania idei #BeActive już teraz!

 

Poniżej prezentujemy listę 150 wydarzeń, których organizatorzy otrzymają zestawy materiałów promocyjnych Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive.

Lp. Instytucja Miejscowość Nazwa Początek Koniec
1 Urząd Gminy Chełm Pokrówka Gmina Chełm w formie #BeActive 2017-09-23 2017-09-30
2 Gmina Kluczewsko Kluczewsko Gmina Kluczewsko aktywnie z #BeActive 2017-09-27 2017-09-27
3 Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalno-Edukacyjne „Kalokagatia” Rzeszów Piknik Sportowy 2017-09-23 2017-09-29
4 STOWARZYSZENIE DZIECI I MŁODZIEŻY KAROL Międzyzdroje II Nadbałtyckie Drużynowe Zawody w Biegu na Orientację 2nd Baltic Team Competition in Orienteering 2017-09-29 2017-09-29
5 UKS GROM TYCHY Tychy Międzywojewódzki festyn sportowy dla dzieci i dorosłych 2017-09-30 2017-09-30
6 Przedszkole Niepubliczne Tomaszów Bolesławiecki Przedszkolaki+sport=zdrowie 2017-09-25 2017-07-29
7 Szkoła Podstawowa nr. 5 im. Jana Pawła II Stargard Stargard AKTYWNIE I ZDROWO – „PIĄTKA” NA SPORTOWO 2017-09-25 2017-09-28
8 SZKOŁA LEONARDO Wrocław Turniej piłki nożnej #BeActive2017 Wrocław 2017-09-23 2017-09-23
9 Stowarzyszenie Miłosław Biega Miłosław II bieg Miłosław Biega 2017-09-23 2017-09-23
10 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Otwarty trening lekkoatletyczny 2017-09-26 2017-09-26
11 Gmina Bełchatów Dobiecin Tydzień na Sportowo 2017-09-25 2017-09-29
12 Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Barcin V Edycja Biegów Ulicznych Barcin Biega 2017-09-23 2017-09-23
13 UKS Jagiellonka Medyka Medyka Ze sportem przez całe życie 2017-09-23 2017-09-30
14 GZ LKS Popielów Popielów Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych 2017-09-23 2017-09-23
15 Oleśnicki Klub Hokejowy ORŁY OLEŚNICA Oleśnica Oleśnicki Nightskating – Oleśnicka Rolka Nocą 2017-09-23 2017-09-23
16 Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej Chojnice Ruch i relaks wprowadż w życie będziesz czuł się znakomicie 2017-09-25 2017-09-29
17 Szkoła Podstawowa nr. 1 Biała Podlaska Sztafetowe Biegi Przełajowe #BeActive 2017-09-27 2017-09-28
18 Gmina Nielisz Nielisz Turniej Piłki Nożnej 2017-09-27 2017-09-27
19 ORLIK Solec Kujawski Turniej piłki nożnej 3 na 3 BeActive 2017-09-23 2017-09-23
20 UKS Akademia Sportu KSB Lędziny Lędziny Powiatowy Piknik rodzinny na boisku 2017-09-24 2017-09-24
21 GMINNY OŚRODEK KULTURY I BIBLIOTEKA W KRASNEM BARTŁOMIEJ GIEREŚ Krasne Turniej Tenisa stołowego i bilarda 2017-09-26 2017-09-26
22 Uczniowski Klub Sportowy Wiązownica Europejski Tydzień Sportu na Orliku w Wiązownicy 2017-09-23 2017-09-30
23 Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. Bełchatów Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów w ramach Siatkarskiego Weekend Mocy 2017-09-23 2017-09-24
24 Klub Sportowy Rekiny Osielsko Osielsko II Aquathlon Osielsko 2017-09-24 2017-09-24
25 Zespół Szkół w Lipuszu Lipusz Turniej piłki nożnej dla dzieci na Orliku w Lipuszu 2017-09-26 2017-09-26
26 STOWARZYSZENIE DZIECI I MŁODZIEŻY KAROL Świnoujście Jesienna Karuzela Sprawnościowa – II Ponadregionalne Zawody Sportowe Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2017-09-25 2017-09-25
27 Szkoła Podstawowa w Smolicach Kobylin II Mistrzostwa Szkoły w Speedmintonie 2017-09-25 2017-09-29
28 Urząd Gminy Czeremcha Wielopokoleniowa Sportowa Impreza – Turniej Gier Zespołowych 2017-09-23 2017-09-23
29 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Dębica Festiwal Sportu #BEACTIVE w Dębicy 2017-09-24 2017-09-24
30 Urząd Gminy Trzebieszów Trzebieszów „Europejski Tydzień Sportu w Gminie Trzebieszów” 2017-09-23 2017-09-27
31 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze Wałbrzych XXXVII Bieg Przełajowy Podzamcze 2017-09-30 2017-09-30
32 LKS Ciężkowianka Jaworzno XIX Memoriał Jana Ciołczyka 2017-09-23 2017-09-24
33 URZĄD GMINY TELATYN Telatyn ,,WYPRAWA PO ZDROWIE – OD JUNIORA DO SENIORA 2017-09-29 2017-09-29
34 Szkoła Pływania Delfin Chełmce ,,Ja już chcem pływać” 2017-09-23 2017-09-30
35 SOSW FIRLEJ Firlej SZKOLNY MITYNG LEKKOATLETYCZNY 2017-09-27 2017-09-27
36 PUKS Karol Wadowice Wadowice Graj z Karolem 2017-09-23 2017-09-23
37 Stowarzyszenie Kopernik Plus Turek Nordinc Walking łączy pokolenia 2017-09-25 2017-09-25
38 Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Barcin Zawody Pływackie o tytuł 2017-09-29 2017-09-29
39 footballup Wroclaw Challenge FootballUp.pl WROCŁAW 2017-09-30 2017-09-30
40 Stowarzyszenie Kopernik Plus – Turkowska Akademia Sportu Turek Ustanowienie rekordu Polski w aerobiku grupowym 2017-09-29 2017-09-29
41 Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega Oleśnica 3 Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega 2017-09-30 2017-09-30
42 Stowarzyszenie Turek Integracyjny Bieg z Przeszkodami Tur magedon 2017-09-30 2017-09-30
43 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 Specjalnych Ruda Śląska Mistrzowskie przerwy 2017-09-25 2017-09-29
44 Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Starwczynie Strawczynek Piłka nożna dla każdego 2017-09-23 2017-09-30
45 Przedszkole Koszałek-Opałek Miłosław Sportowe Przedszkole. 2017-09-25 2017-09-25
46 Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy Kąkolewnica „Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci i Młodzieży” 2017-09-27 2017-09-29
47 ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK TKKF Gorzów Wlkp. Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej dzieci i młodzieży szkolnej o Puchar Kazimierza Górskiego 2017-09-24 2017-09-24
48 POWIATOWY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ Oleśnica 1 DOLNOŚLĄSKIE MISTRZOSTWA DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ W NORDIC WALKING 2017-09-28 2017-09-28
49 Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „EUROINTEGRACJA” Włocławek MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOWLINGU 2017-09-28 2017-09-28
50 UKS CHAMPION CZARNE Czarne Wesoło być sportowcem ! 2017-09-23 2017-09-30
51 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźniku Brzeźnik Kochamy sport 2017-09-25 2017-09-29
52 GZ LKS Popielów Popielów Turniej piłki nożnej skrzatów 2017-09-26 2017-09-26
53 Krasnostawski Klub Sportowy KINGA Krasnystaw Krasnystaw SUPER GOL – CERSANIT POMAGA 2017 2017-09-23 2017-09-29
54 UKS ‚Dwójka’ 33-300 Nowy sącz mini turniej piłki ręcznej chłopców od 4 do 6 klasy podstawówki 2017-09-28 2017-09-28
55 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki Gdynia Turniej z okazji 20-lecia Gdyńskiej Akademii Siatkówki 2017-09-23 2017-09-23
56 Klub Sportowy Snajper Sośninka Łaskarzew „Nowa pora aktywności” 2017-09-23 2017-09-30
57 Lokalny Animator Sportu na orliku Włocławek Mistrzostwa Włocławka Firm i Zakładów Pracy 2017-09-23 2017-09-23
58 Stowarzyszenie Kopernik Plus Turek Rodzinny Turniej Trójek Siatkarskich 2017-09-26 2017-09-26
59 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Fitness dla mam z dziećmi 2017-09-26 2017-09-26
60 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 Bytom AKTYWNOŚĆ W RYTM MUZYKI 2017-09-25 2017-09-29
61 MKS Korab Puck Puck Trenuj z Treflem 2017-09-23 2017-09-30
62 PILSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ Piła Meeting lekkoatletyczny dla dzieci 2017-09-28 2017-09-28
63 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY Działoszyn Zdrowo, kolorowo, na sportowo. 2017-09-25 2017-09-29
64 Orlik w Sierakowicach Paczewo Biegi Przełajowe 2017-09-30 2017-09-30
65 Orlik Łapanów Łapanów Sztafeta im. Kamili Skolimowskiej 2017-09-30 2017-09-30
66 Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom Wszembórz Sportowe Dzieci!!! 2017-09-25 2017-09-25
67 GOK Barciany Turnieje Piłki Nożnej, 2017-09-26 2017-09-28
68 Atletyczny Klub Sportowy Myślibórz Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów 2017-09-23 2017-09-24
69 Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów Bełchatów Orlikowa Liga Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2017-09-23 2017-09-30
70 Stowarzyszenie Kopernik Plus Turek Sport na wesoło 2017-09-27 2017-09-27
71 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego Olecko Gimnastyka Małego Muzyka 2017-09-25 2017-09-25
72 Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy Roztocze Tomaszów Lubelski Tomaszów Lubelski Puchar Roztocza’2017 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY WROTKARSKIE DZIECI 2017-09-28 2017-09-28
73 Ośrodek Sportu i Rekreacji Biłgoraj Trening INSANITY 2017-09-25 2017-09-25
74 Miejskie Przedszkole Nr 34 Zielona Góra Bądź aktywny i… kibicuj z głową! 2017-09-23 2017-09-30
75 Gmina Teresin Teresin Tydzień sportu w gminie Teresin 2017-09-23 2017-09-30
76 Akademicki Związek Sportowy Warszawa Warszawa Test Coopera dla Wszystkich 2017-09-23 2017-09-30
77 Szkoła Podstawowa w Cynkowie Cynków Aktywny Cynków II 2017-09-25 2017-09-30
78 Fundacja Moniki Pyrek Szczecin Alternatywne lekcje WF-u 2017-09-25 2017-09-29
79 Zespół szkół im.Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 Krzyż Wielkopolski Zdrowo i sportowo w Zespole Szkół im. Powstańców wielkopolskich w Krzyżu 2017-09-25 2017-09-29
80 SP nr 8 im. JP2 W DĘBICY Dębica Pożegnanie lata z zumbą 2017-09-27 2017-09-27
81 Stowarzyszenie Kopernik Plus – Turkowska Akademia Sportu Turek Powiatowy turniej piłki ręcznej o puchar Turkowskiej Akademii Sportu 2017-09-28 2017-09-28
82 Animator Orlika Kutno Ultimate Frisbee 2017-09-24 2017-09-24
83 Orlik Poznań Europejski Tydzień Sportu 2017-09-30 2017-09-30
84 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku Olecko XXVI Oleckie Biegi dla dzieci młodzieży i dorosłych 2017-09-23 2017-09-23
85 Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 12 Kędzierzyn-Koźle Lekkoatletyka z BeActive 2017-09-25 2017-09-29
86 Szkoła Podstawowa w Rosku Rosko Jeździmy, biegamy i chodzimy – zdrowo żyjemy 2017-09-23 2017-09-30
87 UKS KOMETA GLIWICE Gliwice Grand Prix Gliwic w Orientacji Sportowej 2017-09-28 2017-09-28
88 Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie Suchedniów Świętokrzyski Turniej Badmintona Żaków i Młodzików 2017-09-23 2017-09-23
89 Szkoła Podstawowa nr. 7 w Gliwicach Gliwice Grand Prix Gliwic w Badmintonie 2017-09-27 2017-09-27
90 Urząd Gminy Jasieniec Jasieniec Rowerowy zawrót głowy – 2017-09-23 2017-09-23
91 Klub Sportowy Kościelec Chrzanów Chrzanów Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientacje 2017-09-27 2017-09-27
92 Ośrodek Kultury w Brzeszczach Brzeszcze Europejski Tydzień Sportu w Brzeszczach 2017-09-25 2017-09-30
93 Stowarzyszenie Miłośników Aktywności Lipnica Murowana Rodzinny Rajd Rowerowy 2017-09-24 2017-09-24
94 Szkoła Podstawowa nr 36 w Gliwicach Gliwice Grand Prix Gliwic w biegach przełajowych 2017-09-29 2017-09-29
95 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Radzyn Podlaski Sportowe święto pieczonego ziemniaka 2017-09-29 2017-09-29
96 Publiczne Przedszkole nr.3 Jastrzębie-Zdrój „Jestem sprawny przedszkolaczek” 2017-09-25 2017-09-29
97 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Radzyń Podlaski Rajd Rowerowy 2017-09-23 2017-09-23
98 Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach Imbramowice Szkolna Olimpiada Sportowa – Pożegnanie Lata 2017-09-25 2017-09-29
99 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Radzyn Podlaski Spływ Kajakowy- Przystań Tyśmienica 2017-09-24 2017-09-24
100 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej Bisztynek 2017-09-25 2017-09-29
101 Fundacja Warszawa Mini Maraton 2017-09-23 2017-09-23
102 Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące Kowalewo Pomorskie Turniej Piłki Nożnej ORLIK CUP 2017-09-29 2017-09-29
103 Stowarzyszenie babiak21 Babiak Mecz między pokoleniowy 2017-09-23 2017-09-23
104 Animator Orlika Biała Podlaska Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych 2017-09-26 2017-09-26
105 Orlik Pogórska Wola Turniej siatkówki dziewcząt 2017-09-30 2017-09-30
106 LKS PIAST Ożarowice Ożarowice Otwarty Turniej Tenisa Stołowego 2017-09-24 2017-09-24
107 ZSP Chudów Chudów Rajd Rowerowy 2017-09-29 2017-09-29
108 Uczniowski Klub Sportowy – Przykona Wojewódzki Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych- 2017-09-23 2017-09-23
109 Zespół Szkół w Czermnej Szerzyny Zdrowo i sportowo z Zespołem Szkół w Czermnej 2017-09-26 2017-09-29
110 UKS Przykona Rejonowy Turniej Unihokeja dla klas 4-tych i młodszych 2017-09-28 2017-09-28
111 GMINA TYMBARK Tymbark Europejski Sportowy Tymbark 2017-09-23 2017-09-30
112 Zespół Szkół w Nurze Nur Zdrowo bo na sportowo 2017-09-23 2017-09-30
113 Rada Osiedla Kijewo Szczecin Szczeciński Dzień Sportu 2017-09-23 2017-09-23
114 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski Aleksandrów Kujawski II edycja Aleksandrowskiej Ligi Orlika – II turniej eliminacyjny 2017-09-24 2017-09-24
115 Fundacja Czasoprzestrzeń Hrubieszów bushcraft-sport-czasoprzestrzeń 2017-09-23 2017-09-24
116 Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREK Żory Tydzień Sportu w ŻORKU 2017-09-25 2017-09-29
117 GZ LKS Popielów Popielów Turniej piłki nożnej żaków 2017-09-24 2017-09-24
118 Urząd Gminy Dobra Dobra Europejski Tydzień Sportu w Dobrej 2017-09-23 2017-09-30
119 PKTR Przeworsk Rajd dla Hospicjum 2017-09-24 2017-09-24
120 Stowarzyszenie Miłocin Moja Ojczyzna Mój Sport Moja Duma i Radość 2017-09-23 2017-09-30
121 Szkoła Podstawowa w Gródku Gródek Europejski Turniej Piłkarski 2017-09-27 2017-09-27
122 Szkoła Podstawowa nr. 4 Biała Podlaska Turniej badmintona 2017-09-25 2017-09-28
123 OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIE Rybno wycieczka piesza z kijami nordic walking 2017-09-23 2017-09-23
124 Klub Sportowy BIEGI Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki Czwartek Lekkoatletyczny 2017-09-28 2017-09-28
125 Nordic Walking Poland Oborniki I Mistrzostwa Polski w Nordic Running w ramach cyklu Korona Wielkopolski 2017-09-23 2017-09-23
126 Animator sportu na Orliku Stare Dłutowo Treningi piłki nożnej dla najmłodszych 2017-09-25 2017-09-29
127 Animator sportu na Orliku Stare Dłutowo Gry i zabawy z piłką siatkowa 2017-09-26 2017-09-26
128 Centralny Nurt Basketu Amatorskiego Łódź Start 38 edycji ligi koszykówki CNBA 2017-09-26 2017-09-30
129 KLUB SPORTOWY GRANICA TŁUMACZÓW TŁUMACZÓW TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO NA POGRANICZU 2017-09-23 2017-09-23
130 KLUB SPORTOWY GRANICA TŁUMACZÓW TŁUMACZÓW POLSKO -CZESKI DZIEŃ LATAWCA 2017-09-23 2017-09-23
131 Zespół Szkół w Wieleniu Wieleń Inauguracja zajęć pozalekcyjnych Spacer po zdrowie – Nordic Walking 2017-09-26 2017-09-26
132 Orlik Barwice Strażnicy i złodzieje 2017-09-26 2017-09-26
133 Orlik Barwice Myśliwy 2017-09-28 2017-09-28
134 Orlik Barwice Oczko 2017-09-27 2017-09-27
135 Przedszkole Niepubliczne Września Kolorowy, europejski tydzień sportu 2017-09-25 2017-09-30
136 Stowarzyszenie Tenisowe As Kłodzko Małe Asy zawsze razem 2017-09-24 2017-09-24
137 Gmina Wiązownica Wiązownica Europejski Tydzień Sportu w Gminie Wiązownica 2017-09-23 2017-09-23
138 FC Aquila Szczecin Szczecin Aquila Cup 2017 2017-09-23 2017-09-30
139 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli Stalowa Wola Senioriada 2017 2017-09-26 2017-09-26
140 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli Stalowa Wola Test Coopera 2017-09-30 2017-09-30
141 Orlik w Sierakowicach Paczewo Turniej Piłki Nożnej Promo Woman 2017-09-23 2017-09-23
142 Zespół Szkół Sportowych Ełk Sportowy Tydzień 2017-09-25 2017-09-29
143 Jednostka Strzelecka nr. 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS Tymbark sportowo -obronne zmagania młodzieży w europejskiej rodzinie 2017-09-26 2017-09-26
144 Gmina Kleczew Kleczew Tydzień Sportu – zakończenie lata na sportowo 2017-09-23 2017-09-30
145 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Koziegłowach Koziegłowy Turniej w unihokeju Szkól Podstawowyc dziewcząt i chłopców o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew, Biegi Przełajowe z okazji ,,Dnia bez samochodu” 2017-09-23 2017-09-30
146 Szkoła Podstawowa Malechowo II Gminny Rajd Rowerowy 2017-09-23 2017-09-23
147 Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalno-Edukacyjne „Kalokagatia” Rzeszów Przedszkolak na medal 2017-09-27 2017-09-27
148 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach Międzyrzec Podlaski Europejski Tydzień Sportu 2017-09-25 2017-09-29
149 Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji Kobierzyce Otwarte Mistrzostwa Gminy Kobierzyce w piłce nożnej dzieci i młodzieży 2017-09-23 2017-09-23
150 Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu Kołaczkowo Raz, dwa, trzy… ćwicz i Ty! 2017-09-25 2017-09-29

 



Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +