Czas na aktywność, czas na
#BeActive

23 sierpnia 2017

ETS już za miesiąc!Dokładnie za miesiąc zainaugurujemy Europejski Tydzień Sportu!

Centralne obchody ETS w Polsce odbędą się 23.09.2017 r. na Stadionie Agrykola w Warszawie. Razem z Fundacją Maraton Warszawski, Ministerstwo Sportu i Turystyki zorganizuje Miasteczko Sportowe i Mini Maraton dla dzieci, podczas których przewidujemy wiele atrakcji dla całych rodzin.

Wszystkich Państwa, którzy nie mogą bawić się z nami tego dnia w stolicy, zapraszamy do szukania wydarzeń organizowanych w ramach ETS w swojej gminie.
Na mapie wydarzeń ETS nie ma żadnego wydarzenia w Twojej okolicy? Nie czekaj! Sam zorganizuj imprezę sportową dla lokalnej społeczności niezależnie od płci, wieku czy poziomu sprawności fizycznej uczestników i dołącz do europejskiej inicjatywy, przyczyniającej się do polepszenia zdrowia i świadomości wszystkich Europejczyków.

Przypominamy, że na stronie ETS pojawiają się konkursy dla zarejestrowanych organizatorów, w których można wygrać materiały promocyjne #BeActive.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wspólnej zabawy!

#BeActive
Zaangażuj się!Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +