Czas na aktywność, czas na
#BeActive

11 września 2017

#BeActive Awards 2017, wspaniałe wiadomości z Brukseli!Miejskie Przedszkole nr. 34 z Zielonej Góry zostało wyróżnione w Konkursie #BeActive Awards 2017! Jego reprezentanci pojadą do Marsylii na galę wręczenia nagród.

W dniach 30.06-14.07.br przeprowadziliśmy eliminacje do konkursu #BeActive Awards 2017. Szukaliśmy osób
i instytucji, które w szczególny sposób promują sport, przyczyniają się do motywowania lokalnej społeczności do ruchu, które swoją postawą inspirują innych do aktywności. Zgłoszenia rozpatrywaliśmy w trzech kategoriach – #BeActive Education Award, #BeActive Workplace Award oraz #BeActive Local Hero Award.

Pod koniec lipca wybraliśmy trzy zgłoszenia, które przesłaliśmy do Konkursu głównego, do Brukseli:

  • Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze nadesłane przez Panią Magdalenę Ratajczak (kategoria #BeActive Education Award)
  • Pana Henryka Łaskarzewskiego (kategoria #BeActive Local Hero Award)
  • Pana Krzysztofa Tomasika (kategoria #BeActive Local Hero Award).

Z wielką radością informujemy, że wśród 70 nadesłanych zgłoszeń ze wszystkich państw, organizujących Europejski Tydzień Sportu, Komisja Europejska w kategorii #BeActive Education Award, obok dwóch innych zgłoszeń z Europy, wyróżniła Miejskie Przedszkole nr 34!

Jego przedstawiciele pojadą 11 października 2017 roku na ceremonię rozdania nagród w Marsylii, we Francji! Właśnie tam poznamy zwycięzcę konkursu.

Serdecznie gratulujemy!Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +