Czas na aktywność, czas na
#BeActive

26 września 2017

Połowa Europejskiego Tygodnia Sportu za nami!Minęła już połowa Europejskiego Tygodnia Sportu. Do tej pory w całej Polsce odbyło się wiele imprez, które będziemy wspominać jak najlepiej. Było emocjonująco, radośnie, sportowo i aktywnie!

Zaczęliśmy bardzo udanie – centralną inauguracją Europejskiego Tygodnia Sportu w Warszawie. W Parku Agrykoli dopingowaliśmy najmłodszych podczas biegów oraz rodzinnie bawiliśmy się w Sportowym Miasteczku #BeActive podczas Miniturniejów (m.in. gra w bule, wyścigi na mega nartach). Każdy mógł spróbować swoich sił w Wieloboju Sprawnościowym, składającym się z 11 dyscyplin sportu związanych z Ambasadorami ETS. Więcej informacji i zdjęć TUTAJ.

Tylko 23 września w całej Polsce odbyło się łącznie około 50 wydarzeń sportowych #BeActive! Atrakcje były różnorodne – od turniejów piłkarskich poprzez rajdy rowerowe do fitnessu.

To nie koniec wrażeń, ponieważ przed nami jeszcze 4 dni fantastycznej zabawy i sportowych emocji. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych w ramach ETS, które odbywają się do 30 września w całej Polsce!

 

Na mapie ETS, na stronie głównej szukaj wydarzeń organizowanych w Twojej okolicy! Jeśli w pobliżu nie dzieje się nic interesującego, sam/a zorganizuj sportowe wydarzenie i zaangażuj jak najwięcej osób – bez względu na płeć, wiek czy poziom sprawności fizycznej uczestników!

 

Przypominamy, że do 2 października, do godziny 10.00 przyjmujemy zgłoszenia do konkursu „ETS w mojej szkole”. Wyślij do nas 3 zdjęcia ze swojej imprezy oraz jej opis! Zdobądź bon na gadżety sportowe oraz zaproszenie na galę podsumowującą ETS. Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz TUTAJ.

Zaangażuj się!

#BeActiveEuropejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +