Czas na aktywność, czas na
#BeActive

27 września 2017

Już za dwa tygodnie poznamy zwycięzcę Konkursu #BeActive Awards 2017!Kilka tygodni temu informowaliśmy, że z Brukseli przyszły do nas wspaniałe wieści! Zgłoszenie Miejskiego Przedszkola nr 34 z Zielonej Góry, które było jednym z trzech laureatów eliminacji do Konkursu #BeActive Awards 2017, zostało zakwalifikowane do Konkursu na szczeblu międzynarodowym w kategorii Education!

Miejskie Przedszkole nr. 34 rywalizowało z kilkudziesięcioma innymi instytucjami z Europy, więc jest to ogromny sukces, który niezmiernie nas cieszy! W finale Konkursu, o wygraną w kategorii #BeActive Education Award, Przedszkole będzie zmagało się z placówkami z Finlandii i Hiszpanii.

Już za dwa tygodnie, 11 października br. podczas Gali rozdania nagród w Marsylii poznamy zwycięzców konkursu.

Za wszystkich finalistów, a w szczególności za przedstawicieli naszego kraju z Zielonej Góry, trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!

 

Jednocześnie przypominamy, że 13 października br. w Warszawie odbędzie się Gala Europejskiego Tygodnia Sportu, w której wezmą udział wszyscy laureaci eliminacji do Konkursu #BeActive Awards 2017.Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +