Czas na aktywność, czas na
#BeActive

28 września 2017

Ambasadorzy podczas ETS!Ambasadorzy Europejskiego Tygodnia Sportu biorą udział w wydarzeniach odbywających się podczas ETS!

Maria Andrejczyk uczestniczyła w Inauguracji Europejskiego Tygodnia Sportu w Warszawie, Artur Siódmiak wziął udział w wydarzeniu „Artur Siódmiak CAMP – Panel Eksperta” w Białymstoku, a Monika Pyrek zorganizowała Alternatywne Lekcje WF-u w Aleksandrowie Łódzkim oraz Radomiu. Była tyczkarka przeprowadzi je także jutro w Inowłodzu. Z kolei Justyna Kozdryk wspierała ideę #BeActive w Jasieńcu, w ramach rajdu rowerowego „Rowerowy zawrót głowy”.

Cieszymy się, że nasi Ambasadorzy inspirują innych ludzi do aktywności fizycznej i krzewią ducha sportu zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Weź z nich przykład i dołącz do Europejskiego Tygodnia Sportu!

Zachęcamy także do udziału w konkursie „ETS w mojej szkole”! Jeśli Twoja placówka również promuje sport i aktywność fizyczną wśród szkolnej i lokalnej społeczności – zgłoś się!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu TUTAJ.Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +