Czas na aktywność, czas na
#BeActive

13 października 2017

Ostatnie godziny do Gali Podsumowującej ETS!Od zakończenia Europejskiego Tygodnia Sportu minęły już prawie dwa tygodnie! Dziś nadszedł dzień podsumowań.

O godzinie 19.00, w Hotelu Bellotto, w Warszawie, rozpoczniemy Galę Podsumowującą Europejski Tydzień Sportu. Wrócimy do wspomnień sprzed dwóch tygodni i emocji, które towarzyszyły nam podczas Inauguracji ETS oraz całego tygodnia. Podziękujemy tym, bez których Europejski Tydzień Sportu nie odbyłby się – wszystkim organizatorom wydarzeń sportowych, zorganizowanych w dniach 23-30 września br. Słowa podziękowania złożymy także na ręce wszystkich Ambasadorów ETS, którzy swoją codzienną pracą inspirują Polaków do aktywności fizycznej.

Gala to okazja do nagrodzenia tych, którzy najlepiej realizują ideę #BeActive i zarażają nią swoje lokalne społeczności. Podczas uroczystości zostaną rozdane nagrody dla laureatów eliminacji do konkursu #BeActive Awards 2017 oraz zwycięzców konkursu „ETS w mojej szkole”.

Jesteśmy pewni, że to wieczorne podsumowanie rozpocznie kolejny etap – przygotowania do przyszłorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu.

Do zobaczenia!Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +