Czas na aktywność, czas na
#BeActive

13 września 2017

Ogłaszamy konkurs – ETS w mojej szkole!Do Europejskiego Tygodnia Sportu zostało już tylko 10 dni, dlatego też dziś ogłaszamy kolejny konkurs – tym razem skierowany do organizatorów wydarzeń w szkołach. Do wygrania 10 bonów na zakup sprzętu sportowego oraz udział w gali podsumowującej ETS w Warszawie!

CO: Konkurs dla szkół zaangażowanych w obchody ETS w Polsce!

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ: Szkoły, które są zarejestrowanymi organizatorami wydarzeń sportowych odbywających się podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu 2017.

ZADANIE KONKURSOWE: Zorganizowanie obchodów ETS w szkole. Należy przesłać trzy oryginalne zdjęcia, które będą prezentowały wydarzenia ETS w placówce oraz dołączyć opis przebiegu obchodów.

KIEDY: Na zgłoszenia wraz z załącznikami czekamy od 23 września 2017 r. do 2 października 2017 r., do godz. 10.00. Zgłoszenia do konkursu prosimy przesyłać na adres: etspolska@msit.gov.pl z dopiskiem w tytule „ETS w mojej szkole”.

CO OCENIAMY: W konkursie liczy się kreatywność, zaangażowanie oraz przedstawienie w ciekawy sposób działań odzwierciedlających hasło #BeActive.

NAGRODY: Nagrodzimy 10 szkół, których zgłoszenia będą spełniać kryteria konkursu i najlepiej odzwierciedlać ideę #BeActive. Nagrodami w konkursie są bony na zakup sprzętu sportowego  o wartości 200 zł  każdy oraz udział w Gali Podsumowującej Europejski Tydzień Sportu w Warszawie dla dwóch przedstawicieli z każdej zwycięskiej placówki wraz z noclegiem.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin
Załącznik nr.1Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +